14. sjednica Skupštine Međimurske županije - 02.07.2015.

Datum objave: 26. lipnja 2015.

KLASA: 021-05/15-03/8
URBROJ:2109/1-02-15-01
Čakovec, 23.06.2015.

Na osnovi članka 97. stavka 1. Poslovnika Skupštine Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 26/10, 4/13, 6/13 – pročišćeni tekst i 6/14),

s a z i v a m

14. sjednicu Skupštine Međimurske županije

za 2. srpnja 2015. godine (četvrtak) u 9,00 sati

Sjednica će se održati u velikoj vijećnici Međimurske županije u Čakovcu, Ruđera Boškovića 2.
Za sjednicu predlažem sljedeći

D N E V N I  R E D

1. PRIJEDLOG ODLUKE O UTVRĐIVANJU REZULTATA POSLOVANJA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2014. GODINU.
  • predlagatelj je župan Međimurske županije,
  • izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag. ing., župan, Goran Gotal, dipl.iur., privremeni pročelnik Upravnog odjela za poslove župana i Tatjana Horvat, voditeljica Odsjeka za proračun i financije.

1. PRIJEDLOG I. IZMJENA I DOPUNA PRORAČUNA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2015. GODINU

1. PRIJEDLOG ODLUKE O PLAĆI I DRUGIM PRAVIMA DUŽNOSNIKA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • predlagatelj je župan Međimurske županije,
  • izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag. ing., župan i Vjeran Vrbanec, dipl.iur., privremeni pročelnik Upravnog odjela za poslove Skupštine i opće poslove.

1. PRIJEDLOG I. IZMJENA I DOPUNA FINANCIJSKOG PLANA I  I. IZMJENA I DOPUNA GODIŠNJEG PLANA GRAĐENJA I ODRŽAVANJA ŽUPANIJSKIH I LOKALNIH CESTA ZA 2015. GODINUPET
  • predlagatelj je župan Međimurske županije,
  • izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag.ing., župan i Ljerka Cividini, mag.ing.traff., ravnateljica Županijske uprave za ceste Međimurske županije.

1. PRIJEDLOG PROGRAMA JAVNIH POTREBA U KULTURI MEĐIMURSKE ŽUPANIJE ZA 2015. GODINU
  • predlagatelj je župan Međimurske županije,
  • izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag. ing., župan i Branko Sušec, prof., pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti.

1. GODIŠNJE IZVJEŠĆE O RADU ZAVODA ZA HITNU MEDICINU MEĐIMURSKE ŽUPANIJE U 2014. GODINI

predlagatelj je župan Međimurske županije,

• izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag. ing., župan i dr.sc. Tomislav Novinščak, ravnatelj Zavoda.

1. PRIJEDLOG ZAKLJUČKA O PRIHVAĆANJU SPORAZUMA O SURADNJI IZMEĐU INSTITUCIJE PREFEKTA ŽUPANIJE ARGEŞ (RUMUNJSKA) I MEĐIMURSKE ŽUPANIJE (REPUBLIKA HRVATSKA)

predlagatelj je župan Međimurske županije,

• izvjestitelji zaduženi za davanje obrazloženja su Matija Posavec, mag. ing., župan i Darko Radanović, mag.inf., privremeni pročelnik Upravnog odjela za gospodarske djelatnosti.

1. PRIJEDLOG ZAKLJUČKA O PRIHVAĆANJU PLANA ZAŠTITE I SPAŠAVANJA I PLANA CIVILNE ZAŠTITE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • predlagatelj je župan Međimurske županije,

1. PRIJEDLOG RJEŠENJA O IMENOVANJU PREDSJEDNICE I ČLANOVA POVJERENSTVA ZA RAVNOPRAVNOST SPOLOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE.
  • predlagatelj je župan Međimurske županije,
  • izvjestitelj zadužen za davanje obrazloženja je mr.sc. Renato Slaviček, predsjednik Odbora za izbor i imenovanja.

Materijali pod točkom 8. dostavljaju se u skraćenom obliku, dok cjeloviti tekst planova možete vidjeti na našim web stranicama.

Molim Vas da sjednici budete nazočni, a izostanak da opravdate na telefon broj 374-116.
PREDSJEDNIK
Mladen Novak, dipl.ing.
IZVOD IZ ZAPISNIKA SA 13. SJEDNICE SKUPŠTINE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE (PDF)

Za pregled priloženih dokumenata potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji možete skinuti besplatno sa stranica Adobe.com (ovdje)