Dan antifašističke borbe, poziv

Datum objave: 19. lipnja 2015.

U ponedjeljak, 22. lipnja 2015. godine povodom Dana antifašističke borbe, položit će se vijenci i upaliti svijeće, prema sljedećem rasporedu:
08:45   Polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod Spomen ploče na Palači Zrinskih (vijenac polaže Udruga antifašista i antifašističkih boraca Međimurske županije)
09:00   Polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod Spomenika poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima, Perivoj Zrinskih Čakovec (vijenac polaže Međimurska  županija)
09:30   Polaganje vijenaca kod Spomenika žrtvama 2. svjetskog rata na čakovečkom groblju (vijenac polaže Grad Čakovec)
10:00   Mimohod sudionika od Društvenog doma do groblja u Svetom Jurju u Trnju
10:15   Polaganje vijenaca i program kod Spomen obilježja poginulim u 2. svjetskom ratu u Svetom Jurju u Trnju (prisutni župan Međimurske županije Matija Posavec, predsjednik                                     Skupštine Međimurske županije Mladen Novak, načelnik Općine Donji Kraljevec Miljenko Horvat i predsjednik Udruge antifašista i antifašističkih boraca                                                                   Međimurske županije Zvonimir Golub)