Pitanje svom Županu možete postaviti na e-mail adresu: info@medjimurska-zupanije.hr

 

 • Poštovani,

  obavještavamo Vas da će poziv za dodjelu jednokratnih potpora za redovne studente biti raspisan u travnju ove godine na web stranici Međimurske županije nakon što Skupština Međimurske županije donese odluku.
  Molimo Vas da pratite našu web stranicu: www.medjimurska-zupanija.hr gdje će se nalaziti link s prijavom i popis dokumenata koje je potrebno dostaviti kao i ostali uvjeti dodjele potpore.
  S poštovanjem,

 • Poštovana,

  obavještavamo Vas da će poziv za dodjelu jednokratnih potpora za redovne studente biti raspisan u travnju ove godine na web stranici Međimurske županije nakon što Skupština Međimurske županije donese odluku.
  Molimo Vas da pratite našu web stranicu: www.medjimurska-zupanija.hr gdje će se nalaziti link s prijavom i popis dokumenata koje je potrebno dostaviti kao i ostali uvjeti dodjele potpore.
  S poštovanjem,

 • Poštovani,

  Zahvaljujem na poslanom upitu i interesu za Vaš doprinos u programu Dana Međimurske županije. Početkom mjeseca u lokalnim je medijima objavljen je Javni poziv za sudjelovanje u Danima Međimurske županije koji će se ove godine održati u periodu od 18. travnja do 09. svibnja 2017. godine. Isto tako Poziv je istaknut na Internet stranicama Županije te Vam ovim putem prosljeđujemo link za prijavu:

  JAVNI POZIV za sudjelovanje u Danima Međimurske županije 2017.

 • Prema odluci Upravnog odbora Zaklade dr. Vinko Žganec, potpore odabranima učenicima i studentima isplaćene su početkom veljače.
  Ukoliko ste i Vi jedna od dobitnica čestitamo, te se nadamo da smo Vam ovim odgovorom pomogli.

 • Javni poziv za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2014./2015. je zaključen, a svi studenti koji su se javili i dostavili potvrde o svom statusu, temeljem istog dobit će i potporu. Krajnji ćemo rok svakako poštovati, a bude li ikako moguće potpore ćemo isplatiti i prije njegova isteka.

 • Poštovana,
  obavještavamo Vas da će poziv za dodjelu jednokratnih potpora za redovne studente biti raspisan u ožujku ove godine na web stranici Međimurske županije.
  Molimo Vas da pratite našu web stranicu: www.medjimurska-zupanija.hr gdje će se nalaziti link s prijavom i popis dokumenata koje je potrebno dostaviti kao i ostali uvjeti dodjele potpore.
  Za sve ostale informacije možete nas kontaktirati na ovaj e-mail ili na telefonom 040 374 222.
  S poštovanjem,

 • Poštovani,

  Cesta na koju se referirate je županijska cesta ŽC 2003, takozvana Murska magistrala. U potpunosti se slažem s Vašim naputcima i primjedbama, taj smo problem detektirali te je u ovim trenucima u tijeku izrada projektne dokumentacije za izgradnju pješačko biciklističkih staza od Bukovja do Križovca (oko 20 km - isključivo van naselja) koju je preuzela Županijska uprava za ceste Međimurske županije, a nakon uknjižbe ceste očekuje se da će se u drugoj fazi izraditi projekta dokumentacija za preostali dio ŽC 2003 od granice Općine Podturen do Hodošana. Dakako, osim Međimurske uprave za ceste, za izgradnju staza trebaju biti zainteresirane i jedinice lokalne samouprave te sredstva za to predvidjeti u proračunu.

  Ujedno je ove godine završena izgradnja biciklističke trake Podturen - Novakovec, dužine 1,3 km čija je vrijednost radova iznosila 730.000,00 kuna.