Javni natječaj za poduzetničke kredite po Programu „Kreditom do uspjeha 2014.“ Mjera 1. – „Kreditom do konkurentnosti“

Datum objave: 3. travnja 2015.

Temeljem članka 7. Ugovora o provedbi Programa „Kreditom do uspjeha 2014.“ Mjera 1. – „Kreditom do konkurentnosti“, sklopljenog između Ministarstva poduzetništva i obrta, Međimurske županije i poslovnih banaka, Međimurska županija objavljuje Javni natječaj za poduzetničke kredite.
Tekst natječaja i potrebna dokumentacija nalazi se u privitku.
Javni natječaj - Kreditom do uspjeha 2014. (PDF)
OBAVIJEST O PROMJENI KAMATNE STOPE – ZAGREBAČKA BANKA d.d.:
Potpisom Dodatka I Ugovora o načinu provedbe Programa „Kreditom do uspjeha 2014.“ Mjera 1. – „Kreditom do konkurentnosti“ između Međimurske županije i Zagrebačke banke d.d. izmijenila se kamatna stopa kako slijedi:

• Ukupna kamatna stopa za kredite u kunskoj protuvrijednosti valute EUR odobrene uz jamstvo HAMAG-BICRO-a: do 6,03% godišnje, fiksno
  • Ukupna kamatna stopa za ostale kredite u kunskoj protuvrijednosti valute EUR: do 6,43% godišnje, fiksno

Prilozi:
Prilog 1. – Obrazac kreditnog zahtjeva  (KR-USP) (DOC)
Prilog 1. – Obrazac kreditnog zahtjeva  (KR-USP) (PDF)
Prilog 2. – Popis dokumentacije (PDF)
Prilog 3. – Popis prihvatljivih djelatnosti (PDF)
Prilog 4. – Izjava o korištenim potporama male vrijednosti i pravdanju potpore (DOC)