Nagrade za žene inovatorice - FP7

Datum objave: 24. srpnja 2013.

Nakon uspjeha prvih Nagrada za žene inovatorice dodijeljenih 2011., Komisija nastavlja sa svojim nastojanjem da u fokus stavi žene istraživačice koje su tržištu donijele izvanredne inovacije. Nagrade imaju velik potencijal za promociju inovacija kroz prepoznavanje postignuća i promoviranje uzora. Nagrada za žene inovatorice 2014. cilja povećati javnu svijest o ovom pitanju, ohrabriti žene da iskoriste komercijalne i poslovne prilike koje im pružaju njihovi istraživački projekti i postanu poduzetnice, što će pomoći postizanju ciljeva strategije Europe 2020.

Rok za prijavu: 15.10.2013.

Više informacija…