Pozivni natječaj za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2011. godinu

Datum objave: 10. siječnja 2012.
NATJECAJI_2011
Na temelju članka 14. Odluke o javnim priznanjima Međimurske županije («Službeni glasnik Međimurske županije» broj 1/95, 3/98, 4/98-pročišćeni tekst, 1/02, 2/02-pročišćeni tekst, 3/07 i 21/09), Odbor za dodjelu javnih priznanja Skupštine Međimurske županije raspisuje
pozivni natječaj za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2011. godinu
r a s p i s u j e

POZIVNI NATJEČAJ
za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade
«Zrinski» Međimurske županije za 2011. godinu

Nagrada «Zrinski» Međimurske županije dodjeljuje se građanima Međimurske županije, djelatnim skupinama, trgovačkim društvima, ustanovama, udrugama građana i drugim pravnim osobama za najviše zasluge u promicanju znanosti, gospodarstva, prosvjete, kulture, umjetnosti, športa, zdravstva, socijalne skrbi i svih drugih oblika života u Međimurskoj županiji.
Nagrada «Zrinski» dodjeljuje se za rezultate u radu postignute u protekloj godini ili tijekom duljeg vremenskog razdoblja, uz zadovoljavanje sljedećih kriterija:
-    najbolji rezultati postignuti u teorijskom ili praktičnom području,
-    objavljena, prikazana, izložena, izvedena ili na drugi način prezentirana i nagrađena ostvarenja,
-    uživanje ugleda uzornog stručnjaka i djelatnika, odnosno uzorne tvrtke, ustanove, udruge građana i druge pravne osobe.

Prijedloge za dodjelu Nagrade «Zrinski» mogu podnijeti građani i njihove udruge, trgovačka društva, strukovne udruge, ustanove i druge pravne osobe. Za trgovačka društva, udruge, ustanove i druge pravne osobe potrebno je uz obrazloženje dostaviti rješenje o upisu u sudski registar/registar udruga/registar obrtnika, itd.
Prijedlozi za dodjelu Nagrade «Zrinski» podnose se Odboru za dodjelu javnih priznanja Skupštine Međimurske županije, na adresu Ruđera Boškovića 2, Čakovec, uz naznaku za Nagradu „Zrinski“.

Pozivaju se svi ovlašteni predlagatelji da prijedloge za dodjelu Nagrade «Zrinski» upute Odboru najkasnije do 28. veljače 2011. godine.

ODBOR ZA DODJELU JAVNIH PRIZNANJA
SKUPŠTINE MEĐIMURSKE ŽUPANIJE