-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Radna tijela

[su_tabs vertical="yes"]

[su_tab title="Popis odbora"]

Mandatna komisija Skupštine Međimurske županije:
-    predsjednik
1.    DRAŽEN VIDOVIĆ iz Strahoninca, Prvomajska 12.
-    članovi
2.    MARIO TOMAŠEK iz Domašinca, Martina Pušteka 8.
3.    VALENTIN KOČILA iz Donjeg Koncovčaka 15.


Odbor za izbor i imenovanja
-    predsjednik
1.    RENATO SLAVIČEK iz Čakovca, Mihovljana, Ulica Ivana Gundulića 39.
-    članovi
2.    PETAR NOVAK iz Preloga, Dravska ulica 21.
3.    VLADIMIR NOVAK iz Knezovca 67.
4.    MLADEN HORVAT, Nedelišće, Kalnička 19
Iz redova stručnih djelatnika u Odbor za izbor i imenovanja imenuju se:
5.    DAMIR GRAŠIĆ iz Čakovca, Ulica Tina Ujevića 2.
6.    ALEN ZADRAVEC iz Čakovca, Vinka Žganca 40.
7.    VLADIMIR IVKOVIĆ, Donji Pustakovec 55.


Odbor za Statut, Poslovnik i propise
-    predsjednik
1.    MARIJA FRANČIĆ  iz Svete Marije, Glavna 17.
-    članovi
2.    VLADIMIR PERŠIĆ iz Pribislavca, Ulica dr. Ante Starčevića 3.
3.    JOSIP DOBRANIĆ iz Murskog Središća, Ulica Rade Končara 71.
4.    DEAN ŽBULJ iz Čakovca, Ulica Vladimira Nazora 26.
Iz redova stručnih djelatnika u Odbor za Statut, Poslovnik i propise imenuje se:
5.    MIRAN PINTARIĆ iz Palovca, Glavna 83.


Odbor za financije i proračun
-    predsjednik
1.    DRAGUTIN GLAVINA iz Preloga, Ulica Kalmana Mesarića 16.
-    članovi
2.    JOSIP GRIVEC iz Donjeg Vidovca, Glavna 10.
3.    ZVONIMIR SILADI iz Kotoribe, Ulica Alojzija Stepinca 3.
4.    NADICA JELAŠ iz Strahoninca, Prvomajska 11.
Iz redova stručnih djelatnika u Odbor za financije i proračun imenuje se:
5.    VELIMIR ĐUKEC iz Čakovca, Slave Raškaj 2.


Odbora za dodjelu javnih priznanja Skupštine Međimurske županije

MATIJA POSAVEC iz Čakovca, Petra Preradovića 17, župan Međimurske županije, po položaju je predsjednik Odbora za dodjelu javnih priznanja Skupštine Međimurske županije
-    članovi
1. DRAGUTIN BARLEK iz Brezja 61A.
2. STANKO IVANOVIĆ iz Goričana, dr. Vinka Žganca 16.
3. JOSIP KOLARIĆ iz Belice, Ljudevita Gaja 2.
4. PETAR KRIŽNAR iz Pušćina, P. Zrinskog 23.
5. ZLATKO ORSAG iz Vularije, Prvomajska 34.
6. MARIJAN RAMUŠČAK iz Čakovca, Lavoslava Ružičke 38a.
7. BLAŽENKA ZVOŠEC iz Kotoribe, K. Zrinski 5.
8. DRAŽEN ŽVORC iz Čakovca, Travnik 15.


Odbor za gospodarski razvoj

-    predsjednik
JOSIPA CAROVIĆ iz Tototovca, Vladimira Bakarića 15.
-    članovi
1. DAMIR GRAŠIĆ iz Čakovca, Tina Ujevića 2.
2. NEDELJKO JANČI iz Čakovca, Mihovila P. Miškine 25
3. IVAN KOS iz Kotoribe, Josipa Slavenskog 7
4. ŽELJKO ŽERJAV iz Dekanovca, Florijana Andrašeca 6.


Odbor za međužupanijsku suradnju

-    predsjednik
FRANJO CIMERMAN Nedelišća, Nova 1.
-    članovi
1. KRUNOSLAV BEDI iz Čakovca, Tome Masaryka 20.
2. DRAŽEN BLAŽEKA iz Čakovca, F. Debana 10.
3. ŽELJKO CIGLARIĆ iz Nedelišća, Braće Radića 24a.
4. TIBOR RODIGER iz Čakovca, dr. Vlatka Mačeka 35.


Odbor za energetiku, komunalnu i prometnu infrastrukturu

-    predsjednik
ALEKSANDAR MAKOVEC iz Čakovca, Mihovljanska 11.
-    članovi
1. BRANKO BUKAL iz Podbresta, Prvomajska 6.
2. MARJAN MARCIUŠ Pušćina, Vladimira Nazora 19.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
3. TOMISLAV KORBELJ iz Murskog Središća, Kralja Zvonimira 37.
4. DARINKA TOMPOŠ iz Strahoninca, Kalnička 7


Odbor za lokalnu samoupravu

-    predsjednik
GORDANA POTOČNJAK iz Šenkovca, Prvomajska 7.
-    član
1. NIKOLA ŠTAMPAR iz Palovca, Čakovečka 1.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
2. FRANCISKA ČETKOVIĆ iz Čakovca, Ivana pl. Zajca 43.
3. IVAN HAJDAROVIĆ iz Dekanovca, Kalnička 24.
4. ZVONKO KRZNAR iz Goričana, Zavrtna 24.


Odbor za mladež

-    predsjednik
MONIKA MATOTEK Donje Dubrave, Murska 18.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
1. PETAR HORVAT iz Ivanovca, Josipa Broza 31.
2. SANJA MAVRIN iz Pribislavca, Ruđera Boškovića 67.
3. LANA ROĐAK iz Čakovca, Travnik 5.
4. MATIJA ŽUGEC iz Slakovca 55.


Odbor za poljoprivredu i turizam

-    predsjednik
PETAR NOVAK iz Preloga, Dravska 21.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
1. KRUNOSLAV COLAR iz Vrhovljana, Čakovečka 55.
2. DIJANA NOVAK iz Domašinca, Martina Pušteka 24.
3. IVAN SRŠAN iz Belice, Kralja Tomislava 55.
4. ALEN ZADRAVEC iz Čakovca, Vinka Žganca 40.


Odbor za prosvjetu, kulturu i sport

-    predsjednik
BRUNO TRSTENJAK iz Čakovca, Ivana pl. Zajca 19.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
1. VLADIMIR JAMBROŠIĆ iz Dekanovca, Kalnička 41.
2. BERNARDA TOPOLKO iz Strahoninca, Poljska 30.
3. DAMIR VIDOVIĆ iz Donje Dubrave, Zagrebačka 55.
4. SANDRA VLAHEK iz Hodošana, Prvomajska 12.


Odbor za zdravstvo

-    predsjednik
ŽELJKA PERHOĆ iz Čakovca, Travnik 19.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
1. STJEPAN KORAJ iz Čakovca, dr. Rudolfa Horvata 10.
2. MLADEN KRIŽAIĆ iz Male Subotice, Glavna 16.
3. IVAN PAVLIC iz Palinovca 17.
4. SUZANA PERDEC iz Čakovca, Jakova Gotovca 1B.


Odbor za prostorno uređenje i zaštitu okoliša

-    predsjednik
ZLATKO BACINGER iz Čakovca, Buzovečka 43.
-    član
1. MLADEN BABIĆ iz Čakovca, Domovinskih žrtava 16.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
2. JOSIP CEILINGER iz Nedelišća, Sajmišna 32.
3. ZLATKO HORVAT iz Cirkovljana, Donja 19.
4. DUŠAN PODGORELEC iz Držimurca 10


Odbor za socijalnu skrb

-    predsjednik
FRANJO KRAVARŠČAN iz Belice, Kralja Tomislava 146.
Iz redova javnih - stručnih djelatnika:
1. VESNA BRANIŠA iz Belice, Zagrebačka 1.
2. MARIJANA FABIĆ RUSAK iz Čakovca, Travnika 36.
3. FRANJO KOVAČIĆ iz Gornjeg Mihaljevca 70.
4. DOLORES NOVAK iz Novakovca, Selska 74.

[/su_tab]

[su_tab title="Najavljeni odbori"][catlist name="radna-najave"]

[/su_tab]

[/su_tabs]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content