Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Provedbeni program Međimurske županije za razdoblje do 2025. godine

Sukladno Zakonu o sustavu strateškog planiranja i upravljanja razvojem Republike Hrvatske (NN 123/17), Provedbeni program jedinice područne (regionalne) samouprave je kratkoročni akt strateškog planiranja koji osigurava provedbu posebnih ciljeva akata strateškog planiranja iz članka 23. ovoga Zakona i poveznicu s proračunom jedinice područne (regionalne) samouprave.

Provedbeni program jedinice područne (regionalne) samouprave donosi se za vrijeme trajanja mandata izvršnog tijela jedinice i vrijedi za taj mandat. Provedbeni program može se prema potrebi revidirati na godišnjoj razini.
OBJAVLJENI STRATEŠKI ŽUPANIJSKI PROJEKTI I PROGRAMI

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content