Ove subote tradicionalna akcija "Radio gorice za Katružu"

Datum objave: 4. rujna 2024.

Još jednu tradicionalnu akciju „Radio gorice za Katružu“ ove subote, 07. rujna s početkom u 8 sati u zajedničkoj organizaciji održat će Radio 1 i Međimurska zaklada solidarnosti Katruža.

Uz pratnju brojnih aktivista i prijatelja Katruže, vesela povorka i ovog puta starta ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec te se upućuje prema domaćinima, obitelji Čavničar u Stanetincu i dalje put gorica Svetog Urbana i štrigovskog kraja. Za dobar glazbeni štimung pobrinut će se limena glazba i Josip Sanjković Mitrica.

Završetak ove akcije planiran je u Domu kulture Štrigova gdje će se aktivistima pridružiti načelnik Općine Štrigova, Stanislav Rebernik.

Organizatori i ovog puta veliku zahvalu upućuju svim sponzorima a oni su:  Jamnica plus d.o.o., Čakovečki mlinovi d.d. Čakovec, Rudi express Čakovec, Elektro Novak Gornji Hrašćan, Tekstilna galanterija Panić Pušćine, Vinogradarstvo i podrumarstvo Tomšić Železna Gora, Mesnice Kiš Čakovec te Općina Štrigova.

Iz Zaklade poručuju: „Pozivamo sve ljude dobrog srca da se odazovu našoj akciji jer cjelokupni prihod biti će iskorišten kao pomoć bolesnima s područja Međimurske županije. Stoga donirajte grožđe, mošt ili se uključite uplatom financijskih sredstava i budite i Vi dio ove humanitarne  priče koju ponosno njegujemo već pune dvadeset i četiri godine.“