Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U Sportskom danu sudjelovali brojni građani i sportaši

Datum objave: 13. travnja 2024.

U subotu, 13. travnja, Trg Republike u Čakovcu bio je ispunjen mnoštvom naši sugrađana koji su se u dobroj atmosferi priključili međimurskim sportašima i trenerima u nizu aktivnosti objedinjenih u velikom Sportskom danu. Jedinstven događaj bio je dar građanima povodom Dana Međimurske županije.

Članovi sportskih klubova iz našega kraja, od gimnastičara, odbojkaša, rukometaša, košarkaša do majstora borilačkih vještina, uveli su građane u ritam sporta, a na aktivnosti ih je poticao popularni komičar, glumac i voditelj Mario Petreković.

Međimurje je kraj koji se diči i svojim uspješnim sportašima i njihovim trijumfima, kraj u kojem je velik dio stanovništva uključen u rad klubova, bilo da je riječ o profesionalnom ili rekreativnom sportu jer – Međimurje je u pokretu!

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content