Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Nautičari su pokretači društvenog života Preloga i predani čuvari prirode

Datum objave: 18. ožujka 2024.

Članovi Nautičkog kluba Labud iz Preloga okupili su se na godišnjoj skupštini, ovoga puta izbornoj, te dali povjerenje dosadašnjem predsjedniku Mariju Naranđi za novi mandat. Također su odredili smjernice aktivnosti u narednom razdoblju. Nautičari okupljeni u Labudu dugi niz godina su pokretači društvenih zbivanja u Prelogu i cijelom donjem Međimurju te organizatori najpopularnijih manifestacija vezanih uz vodu, te predani čuvari prirodnih blaga.

I u ovoj godini nastavljaju snažnim ritmom, od Lova na labuđe pero i Dana dravske ribe, do odbojke na vodi i brojnih drugih događanja kojima, kao organizatori ili suorganizatori, prostor obale akumulacijskog jezera kod Preloga čine privlačnim brojnim posjetiteljima

Nautičare okupljene na godišnjoj skupštini pozdravio je zamjenik predsjednika Skupštine Međimurske županije Ivica Baksa, te gradonačelnik Preloga Ljubomir Kolarek,koji su im poželjeli mnogo uspjeha u daljnjem radu te podršku koju svakako zaslužuju svojom predanošću. Između ostalih uzvankika, skupu članova Nautičkog kluba Labud Prelog odazvao se Dejan Drabić, predsjednik Zajednice tehničke kulture Međimurske županije, predsjednici mjesnih odbora  Preloga i Otoka Anica Naranđa i Pero Rojko, zatim predsjednik Obrtničke komore Međimurja Dražen Novak – i sam nekada predsjednik Labuda, predsjednik Udruge Zrinska garda Čakovec Đuro Bel, te predstavnici prijateljskih motonautičkih klubova iz Kotoribe, Donje Dubrave i Donjeg Vidovca te članovi Udruge Laganini.

Fotografije: Studio Vipro

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content