Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Drugi krug podnošenja Zahtjeva za potporu gospodarstvima zbog narušenog proizvodnog potencijala uslijed provedbe naređenih mjera suzbijanja afričke svinjske kuge

Datum objave: 2. veljače 2024.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je vijest na svoj web stranici da je od 01. do 15. veljače 2024. godine moguće podnijeti Zahtjev za potporu iz Programa potpore gospodarstvima zbog narušenog proizvodnog potencijala uslijed provedbe naređenih mjera suzbijanja afričke svinjske kuge, za dane nemogućnosti držanja svinja u razdoblju od 01. studenog 2023. do 31. siječnja 2024. godine.

Detalje vezane uz provedbu Programa, uvjete prihvatljivosti i način podnošenja Zahtjeva za potporu možete pronaći ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content