Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Blagdansko druženje s umirovljenicima Međimurske županije

Datum objave: 30. prosinca 2023.

Pedesetak negdašnjih zaposlenika Međimurske županije okupio se na tradicionalnom blagdanskom domjenku te se prisjetilo dobrih, starih vremena. Blagdani su pravo vrijeme za evociranje uspomena, a vrelo sjećanja poteklo je i na današnjem druženju na kojem je umirovljenike pozdravio župan Matija Posavec

Energija koju ste unosili u svoj rad i služenje ljudima uvijek će nam biti primjer te najmanje što možemo zauzvrat učiniti jest da dio ovoga blagdanskog doba provedemo u ugodnom druženju. Vjerujemo da iz vremena provedenog u Županiji nosite lijepe uspomene, a nama će vaša predanost uvijek biti nadahnuće. Neka vam nova godina ispuni sve želje“, poručio je umirovljenicima župan Matija Posavec, a lijepim željama pridružile su se i pročelnica Službe za poslove župana Petra Vadlja, te Danica Holcinger, županijska stručna referentica, koja svake godine organizira ovaj susret.

U ime okupljenih, na darovima i lijepim riječima zahvalio je 'friški' umirovljenik, negdašnji županijski pročelnik, Milorad Novković, istaknuvši da novu generaciju naše regionalne samouprave krase lijepe osobine, poput poštovanja koje njeguju prema starijim kolegama, što se zrcali iz županovih riječi, te iz duge tradicije ovog druženja.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content