Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U Čakovcu održana vježba civilne zaštite Čateks 2023.

Datum objave: 27. listopada 2023.

Sukladno planu vježbi na našem području, u Čakovcu, na prostorima tvrtke Čateks održana je velika vježba civilne zaštite nazvana Čateks 2023. Vježba je planirana kao simulacija istjecanja opasne kemikalije – dimetilformamida – iz spremnika u poduzeću.

Operativne snage sustava civilne zaštite Međimurske županije i Grada Čakovca, odnosno Služba civilne zaštite Čakovec - Centar 112Policijska uprava međimurskaJavna vatrogasna postrojba ČakovecDobrovoljno vatrogasno društvo ČateksHGSS - Stanica Čakovec, Gradsko društvo Crvenog križa Čakovec i Zavod za hitnu medicinu Međimurske županije uspješno su izvršile vježbu i pokazale dobru osposobljenost te potvrdile da su spremne na izvanredne događaje. Vježbi su prisustvovali, zamjenik župana i načelnik Stožera civilne zaštite Međimurske županije Josip Grivec, županijski vatrogasni zapovjednik Robert Meglić, voditelj Službe civilne zaštite Čakovec Ladislav Söke.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content