Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Učenici Osnovne škole Pribislavec posjetili Međimursku županiju i Muzej Međimurja Čakovec

Datum objave: 13. listopada 2023.

U sklopu terenske nastave četrdesetak učenika četvrtih razreda Osnovne škole Pribislavec danas je posjetilo Međimursku županiju, u pratnji svojih učiteljica razredne nastave Maje Okreša, Ivane Mihalic i Monike Vibovec Krizman.

Velika vijećnica Međimurske županije bila je ispunjena dječjom znatiželjom i vedrinom, a na sva pitanja o funkcioniranju naše Županje odgovarale su pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i sport Nives Kolarić Strah i pročelnica Službe za poslove župana Petra Vadlja. Po završetku posjete slijedio je odlazak u palaču Muzeja Međimurja Čakovec i upoznavanje učenika s bogatom povijesti našeg Međimurja.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content