Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest redovnim studentima s područja Međimurske županije

Datum objave: 6. listopada 2023.

S obzirom na velikom broju pita međimurskih studenata vezanih uz korištenje besplatnog prijevoza vlakom, ovim putem upućujemo informaciju kako redovni studenti s područja Međimurske županije i dalje mogu koristiti uslugu besplatnog prijevoza vlakom. Studenti na blagajnama Hrvatskih željeznica karte mogu preuzeti uz predočenje indeksa.

Međimurska županija će u narednom tjednu s Hrvatskim željeznicama regulirati ugovor o nastavku provođenja projekta, te ćemo studente i javnost pravovremeno obavijestiti o detaljima i novostima vezanih uz provođenje pilot-projekta besplatnog i neograničenog prijevoza vlakom na području cijele Hrvatske.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content