Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBAVIJEST o zatvaranju MJERE 3 u sklopu Javnog poziva za sufinanciranje povećanja korištenja obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama

Datum objave: 25. rujna 2023.

S obzirom na planirana sredstva u proračunu Međimurske županije za 2023. godinu za provedbu Javnog poziva za sufinanciranje povećanja korištenja obnovljivih izvora energije u obitelj kućama na području Međimurske županije u 2023. godini i broj zaprimljenih i riješenih zahtjeva, dana 25. 9. 2023. godine, zatvara se navedeni Javni poziv za MJERU 3. (M3. – M3.1., M3.2, M3.3. i M3.4.) Mjere ugradnje sustava za korištenje obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama.

Mjere M1 i M2 ostaju otvorene do iskorištenja, a najkasnije do 15. studenog 2023. godine.

Povjerenstvo za provedbu Javnog poziva

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content