Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Crvena zvezda osvojila jubilarni 25. Međunarodni nogometni turnir Međimurec U-14

Datum objave: 21. kolovoza 2023.

Na jubilarnom 25.  izdanju Međunarodnog nogometnog turnira „Međimurec U-14“, bilo je mnogo uzbuđenja, odličnog nogometa, veselja, borbe i pravog sportskog ponašanja. Turnir je okupio više od 320 mladih nogometaša iz 16 klubova iz Hrvatske, Engleske, Italije, Češke, Poljske, Austrije, Mađarske, Srbije, Švedske, Bugarske, Slovačke i Japana. Natjecateljski dio završio je podjelom pehara i medalja te spektakularnim vatrometom.

Pobjednici ovogodišnjeg turnira je momčad Crvene zvezde  koja je bila u finalnoj utakmici bolja od Legije iz Varšave. Treće mjesto osvojila je momčad Sparte iz Praga, dok je četvrto mjesto pripalo ekipi Juventusa iz Torina.

Najbolji igrač turnira bio je Igor Brezizinski, najbolji vratar Danilo Končevič, dok je najviše pogodaka postigao Ivan Babok.

Osim tri najbolje momčadi uspješne su bile i ekipe Juventus, Dinamo, Hajduk, Slovan Bratislava, Aston Villa, Rapid Beč, Varaždin, Ferencvaroš, Međimurec, CSKA Sofija, Adria, Oxala i Hammarby.

Nagrade najuspješnijim momčadima, igračima i strijelcima uručili su župan Međimurske županije Matija Posavec, načelnik Općine Nedelišće Nikola Novak predstavnici HNS-a Zorislav SrebrićStjepan Merkaš Mato Kljajić te predsjednik Nogometnog saveza Međimurja Kristijan Antolović.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content