Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U subotu Međimurska županija nastavlja program obilježavanja desete obljetnice ulaska u Europsku uniju

Datum objave: 6. srpnja 2023.

U Međimurskoj županiji priređen je bogat program posvećen 10. obljetnici ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju koji se nastavlja u subotu Obiteljskim EU danom. Kod dječjeg igrališta na ulazu u Perivoj Zrinskih u Čakovcu, 8. srpnja od 10 do 12 sati bit će organizirane STEM radionice za djecu, postavljeni zračni tobogani za najmlađe, te druženje uz štand Međimurske županije i Europe direct Čakovec. Djecu na ovoj infotočki očekuju pokloni.

Europe direct Čakovec provest će zabavni sadržaj za obitelj nazvan Obiteljski lov na zvjezdice.

Na navedenoj lokaciji građani mogu razgledati i izložbu Što EU znači za moj svakodnevni život?, a odgovor na to pitanje daje autorica Marina Braović Hajdarović svojim ilustracijama.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content