Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Stotinu djece na kampu tehničke kulture

Datum objave: 30. lipnja 2023.

U našem kraju stotine djece aktivno i korisno provode slobodno vrijeme tijekom školskih praznika u nizu kampova. Među njima je kamp tehničke kulture koji je ove godine u deset radionica okupio stotinjak djece. Kamp su organizirali članovi Društva pedagoga tehničke kulture Međimurske županije s partnerima iz Radiokluba Međimurje, Aerokluba Međimurje te Foto-kino klubom Ivanovec.

Ljetni kampovi ne uživaju bez razloga veliku popularnost u našem kraju jer ih djeca obožavaju kao mjesto zabave i igre, gdje svladavaju niz novih znanja i vještina.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content