Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana velika završnica Zabavne lige vrtića

Datum objave: 24. lipnja 2023.

Danas je na terenima NK Sloga Čakovec održana velika završnica Zabavne lige vrtića na kojoj je sudjelovalo više od 200 mališana iz 13 škola nogometa iz Međimurja. Najzabavniji je to dan sezone na kojem najmlađi međimurski sportaši pokazuju svoja umijeća – a osmijesi na licima dokaz su njihovog zadovoljstva. Mališani su imali bučnu podršku svojih roditelja te je cijela atmosfera bila izrazito sportska, zabavna i rezultatski neopterećena.

Na kraju ovog prekrasnog druženja svi su bili pobjednici stoga su primili medalje i majice koje su im uručili župan Međimurske županije Matija Posavec, gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini,  predsjednik MNS-a Kristijan Antolović te instruktor MNS-a Damir Lepen- Jurak.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content