Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Danas je započela isplata studentskih potpora vrijednih 192.700 eura

Datum objave: 21. lipnja 2023.

Veliki je interes među međimurskim studenticama i studentima pokazao ovogodišnji poziv za jednokratne potpore Međimurske županija za aktualnu akademsku godinu 2022./2023. Po završetku javnog poziva, 1.927 studenata ostvarilo je pravo na potporu te će danas Međimurska županija isplatiti ukupno 192.700 eura redovnim studentima sa svog područja.

U Međimurskoj županiji njeguje se podrška mladim ljudima tijekom njihova obrazovanja zbog čega se kontinuirano radi na modelima pomoći. Uz nagrađivanje najboljih studenata, uveden je neograničen besplatan prijevoz vlakom cijelom Hrvatskom za redovne studente, a danas je započela isplata potpora za 1.927 redovnih međimurskih studenata.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content