Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće o visini troškova izbora vijeća i predstavnika nacionalnih manjina na županijskoj razini, 2023.

Datum objave: 23. svibnja 2023.

Županijsko izborno povjerenstvo Međimurske županije donijelo je, na temelju članaka 79. stavka 7. Zakona o izboru vijeća i predstavnika nacionalnih manjina (NN 25/19), Cjelovito izvješće o visini troškova izbora i načinu njihova korištenja nakon provedenih izbora za izbor članova vijeća romske nacionalne manjine te predstavnika srpske i ruske nacionalne manjine u Međimurskoj županija, koji su se održali 7. svibnja 2023. godine.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content