Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Učenici Gimnazije Josip Slavenski iz Čakovca oduševili publiku

Datum objave: 16. svibnja 2023.

Učenici Gimnazije Josip Slavenski Čakovec izveli su dojmljiv koncert u čakovečkom Centru za kulturu Čakovec gdje su pred brojnom publikom izvodili najveće filmske hitove. I ovom prigodom Gimnazija je pokazala da je rasadnik talenata, no mladi, daroviti učenici nisu pokazali samo dar, već i predanost kojom su pripremali ovaj nastup. Iza sjajnih izvedbi stoje sati i sati rada i uvježbavanja.

Fotogalerija dočarava djelić sjajne atmosfere koju su publici priredili raspjevani gimnazijaci.

Fotografije: Mario Golenko i Marijana Horvat

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content