Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U  Vratišincu obilježen Majčin dan

Datum objave: 13. svibnja 2023.

U povodu obilježavanja Majčinog dana, u petak, 12. svibnja je u Domu kulture u Vratišincu održan bogat program koji su organizirali članovi Mješovitog zbora dr. Vinko Žganec.

Pred brojnom publikom nastupili su mališani iz Dječjeg vrtića Srčeko, učenici Osnovne škole dr. Vinko Žganec, članice Kulturno umjetničkog društva „Društvo žena“ Gornji Kraljevec, zatim Ženska vokalna skupina Stridonne Štrigova, članovi KUD-a dr. Vinko Žganec Vratišinec te organizatori Mješoviti zbor dr. Vinko Žganec.

Općina Vratišinec bogata je udrugama, zaslužnima za dinamičan društveni život Vratišinca i Gornjeg Kraljevca. Majčin dan bio je još jedna prigoda da mještanima općine pripreme lijepu glazbenu večer, a članovima udruga te djeci iz vrtića i škole stvore novu prigodu da na pozornici pokažu što su naučili.

Prekrasnoj priredbi uz brojne mještane nazočio je potpredsjednik Skupštine Međimurske županije Ivica Baksa, načelnik općine Vratišinec Mihael Grbavec, predsjednica Općinskog vijeća Milena Granatir, ravnateljica Osnovne škole Vratišinec Maja Lukman Šprajc te ravnateljica Dječjeg vrtića Isabela Lisjak.

Fotografije: Općina Vratišinec

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content