Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 24. travnja do 30. travnja 2023.

Datum objave: 2. svibnja 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 24. travnja do 30. travnja 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentiran je 51 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđen je 51 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljen je 1 pozitivan slučaj kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U proteklom tjednu oporavilo se 118 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 60. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 6 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirano je 12 osoba, otpušteno je 14 osoba. Preminula je jedna osoba.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content