Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Učenici Osnovne škole Domašinec u čast kantoru Florijanu Andrašecu

Datum objave: 28. travnja 2023.

Općina Dekanovec te Osnovna škola Domašinec i ove su godine u sklopu proslave Dana Međimurske županije organizirali manifestaciju za osnovnoškolce Florijan i ja.

U društvenom domu u Dekanovcu otvorena je izložba likovnih, literarnih te tehničkih učeničkih radova, s ciljem čuvanja sjećanja na Florijana Andrašeca i njegov doprinos kulturi Međimurja, osobito kada je riječ o međimurskoj popevki.

Osnovna škola Domašinec ovogodišnju manifestaciju, u kojoj su sudjelovali i učenici drugih osnovnoškolskih ustanova iz našega kraja, provela je u suradnji s Gospodarskom i Graditeljskom školom u Čakovcu te Odsjekom Učiteljskog fakulteta u Čakovcu.

Fotografije: Osnovna škola Domašinec

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content