Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 17. travnja do 23. travnja 2023.

Datum objave: 24. travnja 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 17. travnja do 23. travnja 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirano je 58 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđena su 63 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljena su 2 pozitivna slučaja kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U proteklom tjednu oporavile su se 102 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 76. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 10 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirano je 7 osoba, otpušteno je 27 osoba. Nema preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content