Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 10. travnja do 16. travnja 2023.

Datum objave: 17. travnja 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 10. travnja do 16. travnja 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirano je 56 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđen je 21 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljena su 3 pozitivna slučaja kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U proteklom tjednu oporavilo se 67 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 55. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 23 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirane su 22 osobe, otpušteno je 14 osoba. Preminula je jedna osoba.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content