Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dodjela nagrada „Zvonimir Bartolić“ Matice hrvatske Ogranka Čakovec

Datum objave: 17. travnja 2023.

Danas će u zgradi Scheier u Čakovcu u 19 sati biti dodijeljene tradicionalne nagrade „Zvonimir Bartolić“ koje Matica hrvatska Ogranak Čakovec godinama daje učenicima osnovnih i srednjih škola za najuspješnije radove na kajkavskom jeziku.

Svečanost se odvija u sklopu proslave Dana Međimurske županije i obilježavanja 30 godina njezina djelovanja i razvitka.

Nagrađeni mladi autori interpretirat će svoje tekstove na svečanosti, a radovi će biti objavljeni krajem studenoga u Hrvatskom kajkavskom kolendaru 2024. – dobro znanom glasilu čakovečkoga Ogranka Matice hrvatske.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content