Mažoretkinje Male Subotice uplesale u slavlje

Datum objave: 16. travnja 2023.

I Mažoretkinje Male Subotice, kao i Međimurska županija, u travnju slave rođendan. U subotu je u Maloj Subotici raskošnim koreografijama pred brojnom publikom obilježena peta obljetnica osnutka Mažoretkinja Male Subotice.

U prigodnom programu u sportskoj dvorani Osnovne škole Tomaša Goričanca, mažoretkinje, koje djeluju kao sekcija u okviru Kulturno-umjetničke udruge „Zvon“ Mala Subotica, predstavile su vještine.

Simbolično su zaplesale s petero gostiju: prijateljskim mažoret- timovima iz Međimurja te uz nastup Puhačkog orkestra općine Mala Subotica s kojim redovito surađuju i  nastupaju.

Fotografije: Zlatko Vrzan