Dani Međimurske županije - Dnevna događanja za subotu, 15. travnja 2023.

Datum objave: 15. travnja 2023.

Međimurska županija svoje dane slavi sa svojim građanima pa vas sutra pozivamo na Hop on - Hop of vožnju i izlet najljepšim lokacijama bregovitog Međimurja.

Zbog vremenskih neprilika otkazujemo izložbu međimurskih konja, koja se trebala održati sutra u sklopu Dana Međimurske županije.

U preloškom Domu kulture zaljubljenici u kazalište te brojni članovi domaćih kulturno-umjetničkih udruga uživat će i sudjelovati u novom izdanju festivala kazališnih amatera Međimurja – KAM.

Jedno od masovnijih sportskih okupljanja vatrogaskinja i vatrogasaca u Međimurju, svakako je Međimurska utrka vatrogasaca u Merhatovcu, koja će se održati deveti put.

I Mažoretkinje Male Subotice, kao i Međimurska županija, u travnju slave rođendan, a u subotu će u Maloj Subotici obilježiti svoju petu obljetnicu osnutka.