Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Veliko veselje mališana u uskršnjem vlakiću

Datum objave: 8. travnja 2023.

Uoči Uskrsa, više od 300 mališana se s roditeljima, bakama i djedovima provezlo Međimurjem, od Čakovca do Donjeg Kraljevca i nazad, uskrsnim vlakom nazvanim Zeko-ekspress. Koliki je interes vladao za vožnju vlakom svjedoči činjenica kako je Međimurska županija osigurala dvije vožnje kako bi svi zainteresirani pošli na ovo veselo putovanje.

U Zeko-ekspressu „glavni kondukter“ je naravno bio uskrsni zeko koji je s mališanima zapjevao i zaplesao te im podijelio poklone.   

Kako je bilo na veseloj vožnji pogledajte u fotogaleriji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content