Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 27. ožujka do 02. travnja 2023.

Datum objave: 3. travnja 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 27. ožujka do 02. travnja 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirana su 43 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 18 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljena su 2 pozitivna slučaja kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U proteklom tjednu oporavile su se 63 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 44. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 4 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirano je 8 osoba, otpušteno je 12 osoba. Preminula je jedna osoba.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content