Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 20. ožujka do 26. ožujka 2023.

Datum objave: 27. ožujka 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 20. ožujka do 26. ožujka 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirana su 43 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 15 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2.

U proteklom tjednu oporavilo se 58 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 46. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 10 pacijenta pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirano je 10 osoba, otpušteno je 13 osoba. Nema preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content