Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 13. ožujka do 19. ožujka 2023.

Datum objave: 20. ožujka 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 13. ožujka do 19. ožujka 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirano je 49 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 13 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljen je 1 pozitivan slučaj kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U proteklom tjednu oporavilo se 65 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 46. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 12 pacijenta pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirano je 17 osoba, otpuštene su 22 osobe. Preminula je jedna osoba.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content