Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za tjedan od 27. veljače do 5. ožujka 2023.

Datum objave: 6. ožujka 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u prethodnom tjednu, od 27. veljače do 5. ožujka 2023. godine u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirano je 45 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 17 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljen je 1 pozitivan slučaj kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U proteklom tjednu oporavile su se 53 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 39. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 13 pacijenta pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U proteklom tjednu hospitalizirano je 13 osoba, otpušteno je 5 osoba. Preminule su dvije osobe.

Cijepljenje se provodi petkom u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content