Edukaciju na temu „Osnivanje i temeljna načela i rada proizvođačkih organizacija“

Datum objave: 21. veljače 2023.

Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Međimurskom županijom organizira edukaciju na temu „Osnivanje i temeljna načela i rada proizvođačkih organizacija“.

Svrha edukacije je upoznavanje primarnih poljoprivrednih proizvođača sa zakonodavnim okvirom EU u području proizvođačkih organizacija kao i s prednostima koje pruža udruživanje u spomenute proizvođačke organizacije.

Edukacija će se održati u petak 24. veljače 2023. godine s početkom  u 10:00 sati u multimedijalnoj dvorani Tehnološko inovacijskog centra Međimurja (TICM), ulica Bana Josipa Jelačića 22b, Čakovec.

Pozivamo sve poljoprivredne proizvođače koji su zainteresirani za ovu temu da nam se pridruže na edukaciji.

Predviđeno vrijeme trajanje edukacije je dva sata.

Molimo da potvrdite svoj dolazak do 23. 2. 2023. na adresu e-pošte: poljoprivreda@medjimurska-zupanija.hr ili na broj telefona 040/374-231.