Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak 16. veljače 2023.

Datum objave: 16. veljače 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirano je 19 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji.

U protekla 24 sata oporavile su se 2 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 33. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 5 pacijenta pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nema hospitaliziranih, otpuštenih ni preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi svaki petak u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije u vremenu od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content