Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju 12. veljače 2023.

Datum objave: 12. veljače 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirana su 2 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji.

U protekla 24 sata oporavilo se 4 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 21. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 5 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana je 1 osoba. Nema otpuštenih ni preminulih osoba.

Cijepljenje se od petka, 10. veljače 2023. godine, provodi samo u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i to svaki petak u vremenu od od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content