Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak 9. veljače 2023.

Datum objave: 9. veljače 2023.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda PCR metodom evidentirano je 10 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđen je 1 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2.

U protekla 24 sata nema oporavljenih osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 24. U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 7 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nema hospitaliziranih osoba, nema otpuštenih osoba. Preminula je muška osoba stara 67 godina.

Cijepljenje će se od petka, 10. veljače 2023. godine, provoditi samo u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i to svaki petak u vremenu od od 12 do 14 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content