Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najljepši pozdrav novoj godini iz Belice

Datum objave: 3. siječnja 2023.

Novu godinu, 1. siječnja, na najljepši način pozdravili su glazbenici okupljeni u Belici na novogodišnjem koncertu. Mnogobrojna publika uživala je u programu koji su priredili belički tamburaši iz tamošnjeg Kulturno-umjetničkog društva pod vodstvom Danijela Požgaja te njihovi gosti – članice ženske vokalne skupine Sveti Marko iz Selnice i puhači. Koncert je održan u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije, a ljubitelji klasične glazbe uz probrani izbor skladbi, darovani su i izvrsnim izvedbama.

Brojnim posjetiteljima novogodišnjeg koncerta pridružili su se župan Međimurske županije Matija Posavec, načelnik općine Belica Zvonimir Taradi te predsjednik Općinskog vijeća Belice i predsjednik KUD-a Belica Petar Janušić.

Fotografije: Stjepan Hranilović

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content