Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Zamjenik župana otvorio izložbu malih životinja u Kotoribi

Datum objave: 18. studenoga 2022.

Zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec otvorio je izložbu malih životinja u Kotoribi.  Manifestaciju su organizirali članovi Udruge uzgajivača malih životinja „Međimurska lastavica“ iz Donje Dubrave u suradnji s Europskim klubom uzgajivača engleskih velikih i patuljastih gušana.

Izložba je brojnim posjetiteljima ponudila više od 700 primjeraka malih životinja koje su predstavili uzgajivači iz raznih dijelova Hrvatske te drugih europskih zemalja.

O Postignućima Međimurske lastavice o ovoj velikoj prirodbi na otvorenju je govorio predsjednik udruge – organiziratora Đuro Golubić, zatim Mijo Holbak i Štefan Karajiac iz Europskog kluba uzgajivača gušana, te načelnik općine Kotoriba Dario Friščić, načelnik općine Donja Dubrava Marijan Varga.

Fotografije: Dario Hrašćanec

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content