Učenici Osnovne škole Draškovec posjetili Međimursku županiju i Muzej Međimurja Čakovec

Datum objave: 25. listopada 2022.

Pedesetak učenika Osnovne škole Draškovec danas je ispunilo županijsku zgradu svojim dječjim smijehom, a na njihova radoznala pitanja odgovarali su župan Međimurske županije Matija Posavec i pročelnica Službe za poslove župana Petra Vadlja koji su ih dočekali i upoznali sa funkcioniranjem Međimurske županije. Učenici nižih razreda stigli su u pratnji svojih učitelja razredne nastave Nine Lesinger, Ljubice Kovač, Ksenije Dukarić i Filipa Židova. Nakon posjete Međimurskoj županiji razgledali su Muzej Međimurja Čakovec i Riznicu Međimurja gdje su istražili i doživjeli međimursku povijest i bogatstvo naše materijalne i nematerijalne baštine.