Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održane sportske igre međimurskih umirovljenika

Datum objave: 6. listopada 2022.

Savez udruga umirovljenika i starijih osoba Međimurske županije organizirao je 19. po redu sportske igre županijskih umirovljenika koje su okupile više od 150 članova udruga umirovljenika iz Preloga, Gornjeg Hrašćana, Ivanovca te članove Udruge umirovljenika unutarnjih poslova Međimurske županije. Predsjednik Saveza Franjo Bašek zahvalio je svim sudionicima što su se okupili u ovako velikom broju te izrazio nadu da će se nastaviti ovakva druženja i sportske aktivnosti.

Umirovljenici su se natjecali u pikadu, visećoj kuglani, streljaštvu, šahu i kartanju bele, a umirovljenike su pozdravili zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec i načelnik Općine Nedelišće Nikola Novak koji su im poželjeli puno uspjeha u natjecanju kao i ugodnog međusobnog druženja.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content