Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Datum objave: 3. listopada 2022.

Bravo Neno! Na Svjetskom prvenstvu u judu za osobe s Down sindromom naš Nenad Vrbanec zauzeo drugo mjesto.

Član Judo klub Zrinski Čakovec Nenad Vrbanec u Portugalu je na Svjetskom prvenstvu u judu uzeo sjajno srebro u kategoriji -90 kg za osobe sa Down sindromom. Na natjecanju su ga pratili  trener Filip Šeketa i predsjednik kluba Ivica Jalšovec.

Nenad je na svojem prvom Svjetskom prvenstvu nastupio 2019. godine u Guimarãesu (Portugal), gdje je osvojio svoju prvu svjetsku medalju te postao viceprvak svijeta u kategoriji -81kg. Sjajan uspjeh za našeg Nenada i za cijeli čakovečki Judo klub Zrinski. Čestitamo!

Izvor: Judo klub Zrinski Čakovec