Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 9. rujna 2022.

Datum objave: 9. rujna 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata evidentiran je pozitivan nalaz na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 9 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija prijavljen je 1 pozitivan slučaj kod osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U protekla 24 sata oporavile su se 62 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 296.  U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 22 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirano je 5 pacijenata, otpušteno je 6 osoba. Nema preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content