Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 6. rujna 2022.

Datum objave: 6. rujna 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 60 uzoraka od čega je evidentirano 28 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 46,6% pozitivnih od broja testiranih. Brzim antigenskim testiranjem potvrđena su 2 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2.

U protekla 24 sata oporavilo se 50 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 267.  Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 132 219 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 29 pacijenata pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirano je 4 pacijenata, otpuštene su 4 osobe. Preminule su dvije osobe, ženska osoba stara 95 godina i muška osoba stara 81 godinu.

Cijepljenje se provodi petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content