Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sjećanje ne blijedi. I ove godine uspješno održan 4. Memorijalni rukometni turnir u spomen na Željka Golika

Datum objave: 3. rujna 2022.

U spomen na rukometnog trenera, sportskog djelatnika i velikog čovjeka,  Ženski rukometni klub "Zrinski" organizirao je 4.Mmemorijalni turnir „Željko Golik – Braco“, koji se ovoga vikenda održao u sportskoj dvorani Graditeljske škole u Čakovcu.

Osim čuvanja uspomene na Željka Golika, koji je veliki dio svoje karijere posvetio upravo treniranju mlađih naraštaja sportašica i sportaša,  turnir je odlična priprema i za novu natjecateljsku sezonu.,

Ovogodišnji pobjednici turnira su ŽRK Dugo Selo 55 koje su u finalu tijesnom razlikom pobijedile ekipu ŽRK Zrinski. Treće mjesto osvojila je ekipa ŽRK Koka Varaždin, a četvrto RK Sesvete Agroproteinka. Najbolja vratarka turnira bila je Mara Budić, najbolji strijelkinja Josipa Bebek, a najbolja igračica Sara Krizmanić iz ŽRK „Zrinski.

Svima njima pehare su uručili donedavni predsjednik ŽRK Zrinski Đuro Bel, supruga Željka Golika, Đurđica Golik i župan Međimurske županije Matija Posavec, dok je turnir otvorila gradonačelnica Čakovca Ljerka Cividini.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content