Centar izvrsnosti informatike Međimurske županije

Datum objave: 31. kolovoza 2022.

Međimurska županije pokrovitelj je Centra izvrsnosti informatike Međimurske županije osnovanog radi dodatnog rada s aktivnim i visokomotiviranim učenicima osnovnih i srednjih škola s ciljem razvoja njihovih IT znanja i vještina.

Provodi ga udruga Mladi inforamtički sutručnjaci sa partnerima Međimurskim informatičkim klubom Čakovec (MIK) i u suradnji s Tehnološko-inovacijskim centrom Međimurje (TICM).

U tijeku su prijave za programe Cemtra izvrsnosti informatike MŽ i traju do 18. rujna 2022. godine. Svi učenici Međimurske županije mogu se prijaviti za sudjelovanje u programima CII MŽ.

Prijava se vrši putem web obrasca objavljenog na mrežnim stranicama udruge MIS te uključenih partnera.
Web stranica za prijavu: www.udruga-mis.hr/ciimz.

Letak s informacijama: